משלוחים וביטוח

1. אנו מספקים אפשרות משלוח ברחבי העולם. משלוחים בישראל יבוצעו על ידי שירות דואר שליחים אקספרס של דואר ישראל וזה יגיע ללקוח עד 2 ימי עסקים מיום שליחת הפריט.
2. זמן טיפול לפריטים שבמלאי יהיו בין 2-4 ימי עבודה.
3. זמן טיפול בתכשיטים בהתאמה אישית או תכשיטים שאינם במלאי , יהיה בין 4 ל- 14 ימי עבודה.
4. במידה וערכת הזמנה של יותר מפריט אחד, עם מועדי אספקה שונים, יש באפשרותך לאחד את שני הפריטים במשלוח אחד. אנא ציין את עדיפותך בעת השלמת הזמנתך.
5. יעקובוב דיאמונד קוטור תשקיע את מירב המאמצים, על מנת להבטיח משלוח על פי המועדים המצוינים לעיל, אך לא תישא באחריות לעיכובים של משלוחים מסוג זה.
6. למטרות אבטחה, לא תוכל לשנות את כתובת למשלוח, לאחר שהזמנתך תשלח.
7. סחורה שאבדה או נפגעה במהלך המשלוח, תכוסה במלואה על ידי פוליסת ביטוח של חברת יעקובוב דיאמונד קוטור.
8. יעקובוב דיאמונד קוטור תחייב אותך עבור עלויות המשלוח של סחורה שהוחזרה במקרה של אי קבלה או אי זמינותה של כתובת הקבלה ועבור הסחורה שהוחזרה או בוטלה

9. לאחר סימון ההזמנה, אנא המשך לתשלום ב”קופה” .
10. תתבקש להכניס את פרטי החיוב ואת הכתובת למשלוח. עלויות סופיות יופיעו לאחר שתכניס את יעד המשלוח.

11. בנוסף תתבקש לבחור את אפשרות התשלום – תשלום בכרטיס אשראי באמצעות מערכת מאובטחת/ תשלום ב-PAYPAL/ העברה בנקאית.
12. אשר את הזמנתך באמצעות באמצעות לחיצה על כפתור “המשך” למעבר לרכישה באמצעות האפשרות שבחרת.
13. במקרה של גרימת נזק או אובדן הסחורה במהלך המשלוח, הדבר יכוסה במלואו על ידי פוליסת הביטוח של חברת יעקובוב דיאמונד קוטור.
14. במידת הצורך, יעקובוב דיאמונד קוטור תחייב אותך עבור הוצאות מכס או חובות אשר חלים על משלוחים מחוץ לישראל.

תנאי החזרות (ביטולי עסקה) והחלפות באתר Yakubov.co.il:

רשת יעקובוב דיאמונד קוטור תאפשר החזרת פריטים שנקנו באתר עד 30 יום מיום קבלת הפריט על ידי הלקוח. בעת ההחזרה הלקוח יהיה זכאי לזיכוי כספי מלא (בניכוי דמי המשלוח), בהתאם לתנאים הבאים:

הפריט נרכש באתר האינטרנט של החברה בלבד- Yakubov.co.il ולא על פריטים שנרכשו בחנויות הרשת.

מחיר הפריט שנרכש אינו עולה על 3,000 ש”ח. מוצרים מעל 3,000 ש”ח אינם ניתנים להחזרה, אך ניתנים להחלפה. לקוחות יוכלו לבצע החלפת מוצרים שנרכשו באתר עד 30 יום מיום קבלת הפריט על ידי הלקוח. החזרה והחלפה של מוצרים יהיו בהתאם לתנאים הבאים: על כל פריט מוחזר או מוחלף להיות באותו המצב כמו בעת רכישתו ובאריזתו המקורית ושתגית המחיר שלו מוצמדת אליו.

זיכוי או החלפה ימומשו אך ורק במידה ולא התבצעו כל שינויים בפריט המקורי בעת הקנייה ו/או לאחריה (כגון: שינוי מידה, שיבוץ אבן וכו’) ובמידה ולא נגרם כל נזק או פגם לתכשיט לאחר קנייתו. החברה תבדוק את התכשיט, את מצבו ואת מקוריותו. לא תתבצע החלפה או החזרה ללא הצגת החשבונית המקורית או הוכחת רכישה. החזרה/ החלפה תתאפשר רק לפריטים הקיימים במלאי.

לא תינתן החזרה או החלפה על מוצרים שעוצבו או יוצרו במיוחד לפי בקשת הלקוח או תכשיטים בעלי חריטה. במידה ונעשתה טעות מצידנו – נשמח להחליף את הזמנתך.

למען הסר ספק, מדיניות החזרה והחלפה זו תקפה לרכישה באתר האינטרנט Yakubov.co.il בלבד ולא לרכישות בחנויות הרשת. תנאי החזרות והחלפות בחנויות הרשת יתוארו להלן.

תנאי החזרות (ביטולי עסקה) והחלפות בחנויות הרשת:

בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) התשע”א-2010, ניתן לבטל עסקה ולקבל החזר כספי על רכישת פריט בעלות של עד 3000 ש”ח שנרכש מרשת יעקובוב דיאמונד קוטור בכל עת ממועד ביצוע החיוב ועד לתום 2 ימים ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר, ובלבד שהפריט יוחזר במצבו, כפי שהיה במועד רכישתו, ובאריזתו המקורית. לאחר המועד האמור לעיל, לא ניתן לבטל את העסקה. למרות האמור לעיל, לא ניתן לבטל רכישת פריטים בהם נעשה שינוי על פי משאלתכם או שיוצרו בהזמנה אישית. במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין הפריט לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי החברה – תתבקשו להחזיר את הפריט לאחד מסניפי הרשת כשהוא באריזתו המקורית.

על כל קנייה ניתן לבצע החלפה של המוצר עד 14 יום מיום העסקה, בתנאי שלא היה שימוש במוצר והוא לא נפגם.

*לא ניתן להחליף או להחזיר מוצר שייוצר בהזמנה אישית לבקשת הלקוח, או מוצר שנעשתה בו התאמה לפי דרישת הלקוח.

מובהר כי לא יהא בכל האמור לעיל בכדי לגרוע מזכותה של החברה לתבוע כל נזק שיגרם לה בגין ביטול כאמור בשל כך שערך הפריט פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.

תנאי החלפה/ החזר תמורת זיכוי

בכפוף לזכויותיכם על פי דין, רשת יעקובוב דיאמונד קוטור מציעה את החלופות הבאות לביצוע החלפות או החזרות:

החלפה תמורת פריט אחר – כל פריט שנרכש באתר או באחת מחנויות הרשת יכול להיות מוחלף בפריט אחר, וזאת בהתאם למדיניות החברה, כמפורט בתנאי האחריות.

החלפה תמורת שובר זיכוי אישי – כל פריט שנרכש ניתן להחלפה או המרה בשובר זיכוי, בשווי זהה לתשלום בפועל ששולם על ידכם באחת מחנויות הרשת. שובר הזיכוי ניתן יהיה למימוש במשך שנה אחת, החל ממועד יציאתו.

תהליך החזרת פריטים לחברה:

במידה ואינך מרוצה מהתכשיט מכל סיבה שהיא, וברצונך להחזיר את הרכישה (בהתאם לתנאי ההחזרה/ ההחלפה שצויינו לעיל) אנא צרו עימנו קשר בטרם אתם שולחים את התכשיט אלינו.

1. אנא ארזו את הפריט שנרכש, את המסמכים הנלווים ואת חומרי האריזה, אשר הגיעו עם המשלוח (לרבות חשבונית ותעודת ביטוח של יהלום) בקופסת אריזה. במידה ולא תצליחו להחזיר את תעודת הביטוח של היהלום, תדרשו לשלם דמי החלפה.
2. על הפריט להגיע במצבו המקורי – מבלי שנעשה בו שימוש או שינוי כלשהו.
3. פריטים, בהם נעשה שימוש או נפגמו בעקבות רלשנות הלקוח – לא ניתנים להחזרה
4. לצורכי אבטחה, אנא אל תכתבו “יעקובוב דיאמונד קוטור” או “תכשיטים” בשום חלק של הקופסא. אנא ציינו את שם החברה “צוות יעקובוב בע”מ”.
5. אנא תבטחו את הפריט ושילחו את הפריט בחזרה ליעקובוב דיאמונד קוטור
6. כל הפריטים שיוחזרו ייבחנו לבקרת נזק, שימוש, חריטה, שינוי או שינויי גודל, אשר התרחשו לאחר שהפריט נשלח ללקוח. במידה ויעקובוב דיאמונד קוטור תקבע כי נעשה בתכשיט שימוש בכל דרך שהיא, הפריט לא יתקבל להחזרה ויישלח בחזרה ללקוח. במידה והתכשיט יתקבל ויעברו את בקרת הנזקים, חברת יעקובוב דיאמונד קוטור תעניק לך אפשרות להחלפה או זיכוי במערכת בהתאם לתנאים המתוארים לעיל.

7.השילוח והמשלוח על אחריותכם בלבד באם התכשיט נגנב או אבד בדרך אתם האחראים הבלעדיים עליו ולכן שילחו רק עם חברות אמינות אשר מקנות לכם אחריות וביטוח על המשלוח .

במידה ואחת ההוראות לא תתבצע, הדבר עשוי למנוע את הליך החזרת המוצר.

יעקובוב דיאמונד קוטור אינה אחראית על אובדן או נזק של משלוחים שהוחזרו.
קבלת אישור הזמנה נחשב כהסכם רכישה ומכירה מחייב בינך לבין יעקובוב דיאמונד קוטור .

במידה ויש ברשותך שאלות לגבי הליך ההחזרה, אנא צור עימנו קשר ב: jewelry@yakubov.co.il או באמצעות שירות הלקוחות בווטסאפ במספר 054-3450629.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות