FAQ

שאלות ותשובות

לפי חוקי מדינת ישראל לא ניתן להחזיר תכשיטים מעל עלות של 3000 ש”ח עד יומיים ממעמד הקנייה, מעבר לזה אנו מאפשרים ללקוחותנו להחליף את המוצר שהם רכשו בתוך 14 יום (באם לא נעשה שימוש או שהוא נפגם ולפי שיקול דעתנו בסוג המוצר) כנגד החשבונית במעמד ההחזרה וללקוח תינתן האפשרות לבחור מוצר ממגוון המוצרים שנמצאים בחנות הזהים לאותו מוצר שהלקוח רכש.הסחורה תיבחן באמצעות מחלקת בקרת איכות. פריטים שלא במצבם או אריזתן המקורית, המצביעים על שימוש או חריטה אישית, לא יוכלו להתקבל בחזרה.

הברק של כל יהלום מותנה בכמות האור הנשברת עם הפגיעה באבן. הדבר המפליא הוא כי אף הכמות הקטנה ביותר של לכלוך או שמן, עשויה להוריד אפקט זה ולהקהות את מראהו של היהלום.

ישנם דרכים  שונים, על מנת לשמור את היהלום שלך מנצנץ ונקי במהלך כל השנה. ראשית כל, נסו לא לאפות או לעשות עבודות בית אחרות (כמו גינון), אשר עשויים לכלול טבילת ידיים בחומרים לא נוזליים או בסבונים שונים רצוי לא להיכנס עם התכשיטים לבריכה או לים ורצוי לשמור אותם בקופסת תכשיטים מיוחדת אשר תמנע שריטות וחיכוך מיותר של התכשיט.

על מנת לנקות את היהלום שלך, אנו ממליצים לרכוש “אלקה סלזר” (alka selzer) מבית המרקחת או הסופרמארקט. חומר זה מנקה את החלקיקים הדבוקים ליהלום שלך, באמצעות פעילות התסיסה. לאחר מכן, השתמשו במברשת שיניים רכה, וצחצחו בעדינות מסביב ליהלום, אך תהיו זהירים והמנעו מהפעלת כוח רבה מדי, שכן הדבר יכול לגרום לנזק לחלק המתכתי של הטבעת באמצעות השארת מכות קטנות בזהב מהמברשת – או גרוע מכך, כוח רב מדי עשוי לשחרר את היהלום מהמסגרת שלו. שטפו עם מים טריים וייבשו עם מטלית נטולת מוך. אם אינך יכול לאתר את “אלקה סלזר” (alka selzer), כל חומר נוזלי עדין אחר ישמש אתכם גם כן.

ראו הוזהרתם: נא לא לנקות את היהלום מעל הכיור! במידה וכן, אנא וודאו כי פתח הניקוז מכוסה, כך שהשקעתכם תהיה מוגנת.

ולבסוף, יהלומים הם חלק מהחומרים הקשים ביותר שניתן למצוא על האדמה, ויש ביכלתם לשרוט את התכשיטים שלכם! תמיד תשמרו את הילומים שלכם בנפרד מתכשיטים אחרים.

כן, כל האבנים והילומים ניתנים לחריטת לייזר. התשלום עבור פריט עומד של 100$. אף על פי כך, יהלומים שמגיעים עם תעודת גימולוגית כבר נחרטו בלייזר מה שמאפשר את אמיתות היהלום לתעודה.

ניתן  להוסיף חריטה בלייזר הטבעה אישית של תאריך הנישואין או השמות שלכם וכו, עלות זו הינה 4$ לאות.

בעוד שהתעודה אינה כה הכרחית, אנו ממליצים על יהלומים, המלווים בתעודת של מעבדות גימולוגיות בינלאומיות אשר ערכן מוכר ומוערך בעולם אשר ישמור על הערך של היהלום שלכם לאורך שנים.  אנו, כמי שמלטשים יהלומים למעלה מ 30 שנה, אנו מוצאים את תעודת  GIAכתעודה המדוייקת ביותר אך היקרות ביותר. יהלומים המאושרים על ידי GIA או EGLתמיד שומרים על ערכם, לעומת אלו שאינם מאושרים. עם יהלום מאושר, אתה כצרכן, יכול להיות סמוך ובטוח כי קיבלת בדיוק את מה ששילמת עליו.

חברת יעקובוב דיאמונד קוטור אשר דוגלת במתן שירות ומחיר הולם מעניקה ללקוחותיה מגוון מבצעים והנחות אשר מקלים את הקנייה על לקוחותינו

רק על תושבי ישראל מוטלת החובה להוסיף 17% מיסים על קנייתם. כל יתר הלקוחות ישלמו את המס היחסי שלהם, כאשר יקבלו את רכישתם במקום מגוריהם.לתיירים אשר רוכשים בחברתנו אנו מעניקים דפי “פטור ממס” איתם ועם המוצר יחד יכולים לקבל את כספי המיסים בחזרה בשדה התעופה בצאתם מהמדינה.

חברת יעקובוב דיאמונד קוטור כאחת החברות מהמובילות בשוק היהלומים בעולם יש לה גישה לכל יהלום אשר אתם חפצים בו ותוכלו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ליהלום זה.

גשו לאחת מחנויותנו או פנו אלינו בשיחת חינם ואנו נשמח להעניק לכם שירות והסבר ברמה הגבוהה ביותר שאנו יודעים לתת ללקוחותינו.

חברת יעקובוב דיאמונד קוטור נמצאת ליטוש אחד מעבר לשאר. האבנים שלנו מאיכות מצויינת, ואף תעודת ה-GIA מעידה עלינו ככאלה. בנוסף לציון הגבוה בליטוש, אבנים אלו בעלי פוליש מצויין וסימטרייה מצויינת, מרכיבים אשר תורמים להיותו היהלום הפרופורציונלי ביותר העומד לרשותכם.
לרוב, עלותם גבוהה יותר, אך האם היא לא שווה את זה? יהלומים עגולים וזוהרים אלו מאפשרים מעבר אור בצורה הרבה ביותר. אם באהבתה אתה חפץ, אנו ממליצים רק על יהלומים אלו, עם דירוג מצויינות משולש.

1. יעקובוב מציגה למכירה יהלומים ממקורות חוקיים בלבד, אשר מחוייבים לסחר יהלומים ללא חשש סכסוך, כפי שנקבע בהסכם קימברלי.
2. אנו מחוייבים גם ליהלומים של סחר הוגן, משמעו אנו תומכים רק במכירת יהלומים, אשר נכרו ונסחרו בתמורה לפרנסה הוגנת וסבירה.

יעקובוב דיאמונד קוטור בעלת הערכה כלפי הקשר שבין היצרן לצרכן קצה, לפיכך אנו נותנים אחריות לכל החיים עבור כל התכשיטים שלנו.
כלל התכשיטים שנרכשו מחברת יעקובוב דיאמונד קוטור, בעלי אחריות מוגבלת לכל החיים, התקפה על החלפה או תיקון עבור פגמים ונזקים שונים למשל, אך אינה תקפה במקרים של נזקים ישירים או עקיפים הנעשו על ידי הלקוח, שינוי או עיוות התכשיט. אובדן התכשיט או הסבת נזק מתוך רשלנות – אינם נמצאים תחת האחריות. כמו כן, מקרים נוספים שאינם נכללים באחריות לכל החיים הם שינוי מידה, תיקון ועבודה חידוש המוצרים ותוספות שונות לתכשיט לא כלולים באחריות.

כל טענה העולה על האחריות לכל החיים, שהינה המוגבלת, צריכה להגיע על ידי רוכש התכשיט ולכלול הוכחת הרכישה ותעודת אחריות מקורית. במהלך תקופת האחריות, יעקובוב דיאמונד קוטור תחליף או תתקן (לפי שיקול דעתה) את החלקים הפגומים ללא תשלום נוסף מצד הרוכש לפי הכללים שצויינו.
אין כל אחריות על אובדן או הסבת נזק לאבן המרכזית. סוג זה של אחריות ניתן על ידי חברות הביטוח.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות