תנאים ואחריות

כל הכתוב מטה מתייחס לחברת יעקובוב דיאמונד קוטור ( “צוות יעקובוב” מספר ח.פ: 513820530 ).

אפשרויות התשלום השונות העומדות לשירותכם באתר:

1.תשלום באמצעות כרטיס אשראי

עם קבלת האישור על פרטי כרטיס האשראי, חברת יעקובוב דיאמונד קוטור תשלח דוא”ל, המכיר בהזמנתך. במידה ופרטי כרטיס האשראי אינם מאושרים, חברת יעקובוב דיאמונד קוטור תיידע את הלקוח, והיא שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה. חברת יעקובוב דיאמונד קוטור תשקיע את מלוא מאמציה על מנת להבהיר בעיות הרשאה. עם קבלת התשלום על ידי יעקובוב דיאמונד קוטור, אנו נמשיך לטפל בהמזנתך ונשלח דוא”ל, המאשר את ביצוע התשלום והמשך הטיפול. קבלת אישור ההזמנה מעידה על ביצוע רכישה, מהווה הסכם מכירה מחייב משפטית בינך לבין חברת יעקובוב דיאמונד קוטור יעקובוב דיאמונד קוטור שומרת לעצמה זכות לבטל או לשנות את ההזמנה במקרה כי הספק לא יוכל למלא את דרישות ההזמנה.

2. תשלום באמצעות העברה בנקאית

נציגי חברת יעקובוב דיאמונד קוטור יצרו קשר עם לקוחות המעוניינים לבצע עסקה באמצעות העברה בנקאית, על מנת לספק את פרטי חשבון הבנק הנדרשים. עם קבלת מלוא התשלום על ידי חברת יעקובוב דיאמונד קוטור, החברה תשלח דוא”ל המאשר את הזמנתך ואת המשך הטיפול בה. אחריות ווידוא קבלת התשלום על ידי חברת יעקובוב דיאמונד קוטור, מוטלת על הלקוח. קבלת אישור ההזמנה מעידה על ביצוע רכישה, מהווה הסכם מכירה מחייב משפטית בינך לבין חברת יעקובוב דיאמונד קוטור.

3. תשלום באמצעות PAYPAL

עם קבלת האישור מחברת PAYPAL על התשלום, חברת יעקובוב דיאמונד קוטור תחל לטפל בהזמנה. בהתאם לדרישות של PAYPAL, לקוח שמעוניין לקבל פריט מסויים במשלוח, מחוייב לציין את כתובת המשלוח המדוייקת בעת ביצוע ההזמנה באתר PAYPAL , כל זאת בנוסף לפרטי המשלוח אשר מוזנים באתר Yakubov.co.il. במידה ויתקבל תשלום דרך PAYPAL ולא תצויין הכתובת למשלוח באישור התשלום, לא נוכל לטפל בהזמנה ונצטרך לבטל את ההזמנה ולבצע אותה מחדש כנדרש.

משלוחים וביטוח:

1. אנו מספקים אפשרות משלוח ברחבי העולם. משלוחים בישראל יבוצעו על ידי שירות דואר שליחים אקספרס של דואר ישראל וזה יגיע ללקוח עד 2 ימי עסקים מיום שליחת הפריט.
2. זמן טיפול לפריטים שבמלאי יהיו בין 2-4 ימי עבודה.
3. זמן טיפול בתכשיטים בהתאמה אישית או תכשיטים שאינם במלאי , יהיה בין 4 ל- 14 ימי עבודה.
4. במידה וערכת הזמנה של יותר מפריט אחד, עם מועדי אספקה שונים, יש באפשרותך לאחד את שני הפריטים במשלוח אחד. אנא ציין את עדיפותך בעת השלמת הזמנתך.
5. יעקובוב דיאמונד קוטור תשקיע את מירב המאמצים, על מנת להבטיח משלוח על פי המועדים המצוינים לעיל, אך לא תישא באחריות לעיכובים של משלוחים מסוג זה.
6. למטרות אבטחה, לא תוכל לשנות את כתובת למשלוח, לאחר שהזמנתך תשלח.
7. סחורה שאבדה או נפגעה במהלך המשלוח, תכוסה במלואה על ידי פוליסת ביטוח של חברת יעקובוב דיאמונד קוטור.
8. יעקובוב דיאמונד קוטור תחייב אותך עבור עלויות המשלוח של סחורה שהוחזרה במקרה של אי קבלה או אי זמינותה של כתובת הקבלה ועבור הסחורה שהוחזרה או בוטלה

9. לאחר סימון ההזמנה, אנא המשך לתשלום ב”קופה” .
10. תתבקש להכניס את פרטי החיוב ואת הכתובת למשלוח. עלויות סופיות יופיעו לאחר שתכניס את יעד המשלוח.
11. בנוסף תתבקש לבחור את אפשרות התשלום – תשלום בכרטיס אשראי באמצעות מערכת מאובטחת/ תשלום ב-PAYPAL/ העברה בנקאית.
12. אשר את הזמנתך באמצעות באמצעות לחיצה על כפתור “המשך” למעבר לרכישה באמצעות האפשרות שבחרת.
13. במקרה של גרימת נזק או אובדן הסחורה במהלך המשלוח, הדבר יכוסה במלואו על ידי פוליסת הביטוח של חברת יעקובוב דיאמונד קוטור.
14. במידת הצורך, יעקובוב דיאמונד קוטור תחייב אותך עבור הוצאות מכס או חובות אשר חלים על משלוחים מחוץ לישראל.

תנאי החזרות (ביטולי עסקה) והחלפות באתר Yakubov.co.il:

רשת יעקובוב דיאמונד קוטור תאפשר החזרת פריטים שנקנו באתר עד 30 יום מיום קבלת הפריט על ידי הלקוח. בעת ההחזרה הלקוח יהיה זכאי לזיכוי כספי מלא (בניכוי דמי המשלוח), בהתאם לתנאים הבאים: הפריט נרכש באתר האינטרנט של החברה בלבד-Yakubov.co.il ולא על פריטים שנרכשו בחנויות הרשת. מחיר הפריט שנרכש אינו עולה על 3,000 ש”ח. מוצרים מעל 3,000 ש”ח אינם ניתנים להחזרה, אך ניתנים להחלפה. לקוחות יוכלו לבצע החלפת מוצרים שנרכשו באתר עד 30 יום מיום קבלת הפריט על ידי הלקוח. החזרה והחלפה של מוצרים יהיו בהתאם לתנאים הבאים:

על כל פריט מוחזר או מוחלף להיות באותו המצב כמו בעת רכישתו ובאריזתו המקורית ושתגית המחיר שלו מוצמדת אליו. זיכוי או החלפה ימומשו אך ורק במידה ולא התבצעו כל שינויים בפריט המקורי בעת הקנייה ו/או לאחריה (כגון: שינוי מידה, שיבוץ אבן וכו’) ובמידה ולא נגרם כל נזק או פגם לתכשיט לאחר קנייתו. החברה תבדוק את התכשיט, את מצבו ואת מקוריותו. לא תתבצע החלפה או החזרה ללא הצגת החשבונית המקורית או הוכחת רכישה. החזרה/ החלפה תתאפשר רק לפריטים הקיימים במלאי. לא תינתן החזרה או החלפה על מוצרים שעוצבו או יוצרו במיוחד לפי בקשת הלקוח או תכשיטים בעלי חריטה. במידה ונעשתה טעות מצידנו – נשמח להחליף את הזמנתך. למען הסר ספק, מדיניות החזרה והחלפה זו תקפה לרכישה באתר האינטרנט Yakubov.co.il בלבד ולא לרכישות בחנויות הרשת.

תנאי החזרות והחלפות בחנויות הרשת:

בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) התשע”א-2010, ניתן לבטל עסקה ולקבל החזר כספי על רכישת פריט בעלות של עד 3000 ש”ח שנרכש מרשת יעקובוב דיאמונד קוטור בכל עת ממועד ביצוע החיוב ועד לתום 2 ימים ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר, ובלבד שהפריט יוחזר במצבו, כפי שהיה במועד רכישתו, ובאריזתו המקורית. לאחר המועד האמור לעיל, לא ניתן לבטל את העסקה. למרות האמור לעיל, לא ניתן לבטל רכישת פריטים בהם נעשה שינוי על פי משאלתכם או שיוצרו בהזמנה אישית. במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין הפריט לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי החברה – תתבקשו להחזיר את הפריט לאחד מסניפי הרשת כשהוא באריזתו המקורית.

על כל קנייה ניתן לבצע החלפה של המוצר עד 14 יום מיום העסקה, בתנאי שלא היה שימוש במוצר והוא לא נפגם.

*לא ניתן להחליף או להחזיר מוצר שייוצר בהזמנה אישית לבקשת הלקוח, או מוצר שנעשתה בו התאמה לפי דרישת הלקוח.

מובהר כי לא יהא בכל האמור לעיל בכדי לגרוע מזכותה של החברה לתבוע כל נזק שיגרם לה בגין ביטול כאמור בשל כך שערך הפריט פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.

תנאי החלפה/ החזר תמורת זיכוי

בכפוף לזכויותיכם על פי דין, רשת יעקובוב דיאמונד קוטור מציעה את החלופות הבאות לביצוע החלפות או החזרות:

החלפה תמורת פריט אחר – כל פריט שנרכש באתר או באחת מחנויות הרשת יכול להיות מוחלף בפריט אחר, וזאת בהתאם למדיניות החברה, כמפורט בתנאי האחריות.

החלפה תמורת שובר זיכוי אישי – כל פריט שנרכש ניתן להחלפה או המרה בשובר זיכוי, בשווי זהה לתשלום בפועל ששולם על ידכם באחת מחנויות הרשת. שובר הזיכוי ניתן יהיה למימוש במשך שנה אחת, החל ממועד יציאתו.

תהליך החזרת פריטים לחברה:

במידה ואינך מרוצה מהתכשיט מכל סיבה שהיא, וברצונך להחזיר את הרכישה (בהתאם לתנאי ההחזרה/ ההחלפה שצויינו לעיל) אנא צרו עימנו קשר בטרם אתם שולחים את התכשיט אלינו.

1. אנא ארזו את הפריט שנרכש, את המסמכים הנלווים ואת חומרי האריזה, אשר הגיעו עם המשלוח (לרבות חשבונית ותעודת ביטוח של יהלום) בקופסת אריזה. במידה ולא תצליחו להחזיר את תעודת הביטוח של היהלום, תדרשו לשלם דמי החלפה.
2. על הפריט להגיע במצבו המקורי – מבלי שנעשה בו שימוש או שינוי כלשהו.
3. פריטים, בהם נעשה שימוש או נפגמו בעקבות רלשנות הלקוח – לא ניתנים להחזרה
4. לצורכי אבטחה, אנא אל תכתבו “יעקובוב דיאמונד קוטור” או “תכשיטים” בשום חלק של הקופסא. אנא ציינו את שם החברה “צוות יעקובוב בע”מ”.
5. אנא תבטחו את הפריט ושילחו את הפריט בחזרה ליעקובוב דיאמונד קוטור
6. כל הפריטים שיוחזרו ייבחנו לבקרת נזק, שימוש, חריטה, שינוי או שינויי גודל, אשר התרחשו לאחר שהפריט נשלח ללקוח. במידה ויעקובוב דיאמונד קוטור תקבע כי נעשה בתכשיט שימוש בכל דרך שהיא, הפריט לא יתקבל להחזרה ויישלח בחזרה ללקוח. במידה והתכשיט יתקבל ויעברו את בקרת הנזקים, חברת יעקובוב דיאמונד קוטור תעניק לך אפשרות להחלפה או זיכוי במערכת בהתאם לתנאים המתוארים לעיל.

7.השילוח והמשלוח על אחריותכם בלבד באם התכשיט נגנב או אבד בדרך אתם האחראים הבלעדיים עליו ולכן שילחו רק עם חברות אמינות אשר מקנות לכם אחריות וביטוח על המשלוח .

במידה ואחת ההוראות לא תתבצע, הדבר עשוי למנוע את הליך החזרת המוצר.

יעקובוב דיאמונד קוטור אינה אחראית על אובדן או נזק של משלוחים שהוחזרו.
קבלת אישור הזמנה נחשב כהסכם רכישה ומכירה מחייב בינך לבין יעקובוב דיאמונד קוטור .

במידה ויש ברשותך שאלות לגבי הליך ההחזרה, אנא צור עימנו קשר ב: jewelry@yakubov.co.il או באמצעות שירות הלקוחות בווטסאפ במספר 054-3450629.

הגנת המידע ופרטיות:

1. אנו רואים בפרטיותך ערך חיוני ולא נעביר את המידע האישי שלך לצד שלישי.
2. אנו משדרגים את המערכות שלנו ללא הרף עם טכנולוגיות אבטחה חדישות, על מנת להגן באופן מקסימלי על פרטיך האישיים מפני גישה לא מורשית ושימוש לא מורשה. מידע זיהוי האישי שלך נשמר על השרתים שלנו, מאחורי “חומת אש” מאובטחת ומערכות אבטחה עם גישה מוגבלת בלבד.
בנוסף, במהלך העברת מידע זיהוי רגיש, כגון פרטי כרטיס אשראי באמצעות האינטרנט, אנו מגנים על מידע זה על ידי השימוש בטכנולוגיית הצפנה SSL (128 Secure Sockets Technology).
3. אף אחד מפרטי כרטיס כרטיס האשראי אינו נשמר בשרתים שלנו בשום שלב, על מנת להבטיח אבטחה מלאה. פרטים אלו נמצאים בשימוש רק בעת הרכישה או בעת בדיקת כרטיס האשראי באמצעות ספקי פתרונות התשלום שלנו.
פרטי האשראי שלך נשמרים בשרת מאובטח ביותר של מחסני הסוחר. על מנת להבטיח את האבטחה המלאה, אנו לא נשמור את פרטי האשראי שלך על השרתים שלנו.
4. לקבל פרטים מלאים, אנא עיינו באבטחת המידע ומדיניות פרטיות.

יהלומים מאושרים/ מוסמכים בלבד:

1. כל יהלום אותו תרכוש באמצעותנו, ילווה בתעודה, המעידה על איכותו ודירוגו של היהלום שלך.
2. יהלומים מסויימים, אשר יופיעו בתכשיטים מוגמרים, עשויים שלא להיות מאושרים על ידי תעודה.
יהלומים בעלי תעודה הם אלו, אשר נבחנו במעבדות דירוג עצמאיות, להן הסמכות לתאר ולהקצות דירוג מתאים ליהלום
3. על ידי אספקת יהלום בצירוף התעודה, אנו ערבים בפני הלקוח, כי הוא רוכש יהלומים מקוריים, בעלי איכויות אותם הם בחרו.

יהלומים של סחר הוגן ו”ללא חשש לסכסוך”:

1. יעקובוב מציגה למכירה יהלומים ממקורות חוקיים בלבד, אשר מחוייבים לסחר יהלומים ללא חשש סכסוך, כפי שנקבע בהסכם קימברלי.
2. אנו מחוייבים גם ליהלומים של סחר הוגן, משמעו אנו תומכים רק במכירת יהלומים, אשר נכרו ונסחרו בתמורה לפרנסה הוגנת וסבירה.

אחריות:

חברת יעקובוב מעריכה את חשיבות הקשר שבין יצרן ללקוח הסופי, ולפיכך, מעניקה אחריות לשנה על התכשיטים בקולקציות השונות שלנו. מבחני האיכות שנערכים על כל תכשיט, בכל שלבי הייצור, מעניקים לנו בטחון מלא בתכשיטים שלנו. לכן, אנו שמחים להעניק לך תעודת אחריות.

תנאי האחריות:

האחריות תקפה בתנאי שהתכשיט אוחזק ברמה סבירה והגיונית. האחריות אינה מכסה מקרים של תכשיט שבור, קרוע או שרוט. האחריות אינה תקפה אם התכשיט תוקן בידי גורם אחר, שאינו מאנשי המקצוע של יעקובוב. האחריות אינה כוללת ניקוי תכשיטים. האחריות לא תחול במקרה שהפגם נגרם כתוצאה מפגיעה חיצונית או מכוונת אשר נעשתה לאחר הקנייה. אחריות תינתן על אבנים צדדיות הקטנות מ- 0.05 קראט. כל פגם בתכשיט ייבדק לגופו במעבדות החברה ויוחלט אם עמד בתנאי האחריות. התכשיטים עמידים במים, אבל אין לטבול אותם באמבטיה, בים או בבריכה. יש להביא לסניף את תעודת האחריות והקבלה במידה ויש בכוונתך לממש את האחריות. אין אחריות על אבדן או פגם באבנים מרכזיות, אחריות מסוג זה ניתנת אך ורק על ידי חברות הביטוח.

התאמת מידה לטבעת

בכל הזמנה של טבעת, זכאי הלקוח לקבל התאמת מידה פעם אחת ללא עלות עד חודש מיום קבלת התכשיט. התאמת מידה ללא עלות הינה לטבעות עד למידה 56. לקוחות המעוניינים בהתאמת מידה מעבר למידה 56 או לאחר שחלף חודש מיום קבלת המוצר, התאמת המידה תהיה בתוספת תשלום בהתאם לעיצוב הטבעת ובהתאם למידה הרצויה. יש לברר מול שירות הלקוחות את עלות התוספת בטרם ביצוע ההזמנה.

שימוש בפרטים ודיוור

בהצטרפותו של חבר למועדון הלקוחות הוא נותן את הסכמתו כי פרטיו האישיים כפי שנמסרו על ידו מעת לעת לחברת צוות יעקובוב בע”מ וכן כל פרט הנוגע לחבר ולרכישותיו אשר הצטבר בידי החברה (להלן – “הפרטים”), יכללו במאגר/י מידע המנוהל/ים על ידי החברה (להלן – “מאגר המידע”) וכי החברה תהיה רשאית לעשות בפרטים שמסרו שימוש לצורך דיוור לחבר בדיוור ישיר (לרבות באמצעות דואר, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני, הודעות מסר קצר לרבות SMS, MMS, מערכת חיוג אוטומטי וכיו”ב) כל מידע הנוגע לחברה, למוצריה, להטבות הניתנות על ידה (לרבות הטבות לרכישת מוצרים של צדדים שלישיים) וכיו”ב וכן למסור את הפרטים לכל צד שלישי למטרת קידום פעולותיה ומכירותיה של החברה וכל שימוש אחר המותר לפי דין, והכל מבלי שהשימוש ייחשב כפגיעה בפרטיות החבר ולא יזכה את החבר בכל סעד ו/או פיצוי ו/או תמורה כלשהם.

תנאים וחוקים כלליים:

1. יעקובוב דיאמונד קוטור לא תהא אחראית לכל נזק עקיף, מיוחד, מקרי מכל סוג שהוא, וללא קשר לדרך הפעולה, המבוססת על אחריות מוצר מחמירה. 2. יעקובוב דיאמונד קוטור אינה מייצגת או אחראית לדיוק, אמינותו או שלמותו של תוכן האתר (הן טקסט והן התמונות). איננו נושאים גם באחריות לגבי תוכן של צד שלישי באתר, המקושר לאתר זה. 3. אנו שומרים לעצמינו את הזכות לשנות תנאי שימוש אלו מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת. תנאים וכללים מתוקנים יחולו עם פרסומם באתר.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות